Sponsored links

İkinci el araba(Oto Bulur) description


Oto Bulur, ikinci el araba ilanlarını sizin belirlediğiniz kriterlere göre takip eden ve kriterlerinize uyan ilan eklendiğinde veya daha önce girilen bir ilanda fiyat değişikliği olduğunda sizi bilgilendiren bir sistemdir. Sistemde bilgilendirme e-posta ve cep telefonu bildirimi(push notification) şeklinde yapılmaktadır. Oto Bulur, Türkiye'nin önde gelen ikinci el araba ilan sitelerini takip etmekte ve mümkün olan en kısa sürede yeni ilanları ve güncellemeleri algılayıp siz kullanıcılarımızı olabildiğince çabuk bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.
Sıkça Sorulan Sorular
Soru 1: Oto Bulur neden üyelik gerektirmektedir?
Oto Bulur sistemi kullanıcıları e-posta üzerinden takip etme üzerine kuruludur. Üyelikte sizden sadece bir e-posta adresi ve şifre girmeniz istenmektedir. Bu e-posta ve şifreyi başka mobil cihazlarda da kullanıp Oto Bulur hesabınıza farklı cihazlardan da erişebilirsiniz.Programın 1.1 versiyonuyla birlikte e-posta gönderimi ve mobil bildirim opsiyonel hale getirilmiştir. Kayıt olurken veya sonrasında "Bilgi Güncelleme" ekranından tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.
Soru 2: Oto Bulur sistemini hangi ortamlarda kullanabilirim?
Oto Bulur mobil cihazlara yönelik tasarlanmış bir sistemdir ve web sitesi bulunmamaktadır. İlk olarak Android yazılımıyla devreye alınmış olup, İOS yazılımının da önümüzdeki aylarda geliştirilmesi hedeflenmektedir.
Soru 3: Oto Bulur'da neden ilan arayamıyorum?
Oto Bulur sistem olarak sizin arama yapmanıza yönelik tasarlanmamıştır. Türkiye'nin önde gelen ikinci el araba ilan sitelerinde çok detaylı bir şekilde ilan arayabilirsiniz. Dolayısıyla bu sitelerin bir alternatifi değildir. Her sitenin sistemi farklı olduğu için de bu sitelere eklenen her bir ilanın sistem tarafından algılanacağını garanti etmemektedir. Ancak eğer daha önceden ikinci el araba aldıysanız, cazip fiyatlı arabaların çok kısa süre içerisinde satıldığını dolayısıyla bu ilanlardan kısa sürede haberdar olmanın ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuzdur. Eğer araba arama sürecinde sürekli bilgisayar başında durup, ilanları kontrol etmeye vaktiniz yoksa Oto Bulur sizin bu süreçteki en önemli yardımcınız olacaktır.
Soru 4: Oto Bulur hangi ilan sitelerini takip etmektedir?
Oto Bulur'un hedefi Türkiye'nin önde gelen bütün araba ilan sitelerini takip etmektir ve sürekli bir şekilde site sayısını artırma çalışmaları devam etmektedir. Ancak zaman zaman sitelerdeki altyapı güncellemeleri nedeniyle bazı siteler geçici olarak takip edilememekte, dolayısıyla sürekli takip edilen sitelerin adını vermek anlamlı olmamaktadır. Ancak gelen maillerden ve bildirimlerden ilanların hangi sitelere ait olduğunu görebilmektesiniz.
Soru 5: Oto Bulur'u kullanmak ücretli midir?
Oto Bulur'u kullanmak tamamen ücretsizdir. Ancak hem ilan takip sisteminin hem mobil uygulamanın geliştirme maliyetlerinin karşılanması için Oto Bulur'da mobil reklamlar bulunmaktadır. Bu konudaki anlayışınız için teşekkür ederiz.
Soru 6: Oto Bulur'da kullanıcıya sunulan kısıtlar nelerdir?
Oto Bulur'un en önemli hedeflerinden birisi sizlerin ulaşmak istediği otomobil ilanlarını olabildiğince çabuk tespit edip sizi bilgilendirmektir. Bunun sağlanması için de sistemin amaçlarına uygun kullanılması ve sistem üzerinde gereksiz yük oluşturulmaması gerekmektedir. Bu nedenden dolayı sizleri de gerçekten hedefinizdeki otomobile ulaştırma ve gereksiz mail/bildirim trafiğinden kurtarma adına bazı kısıtlar konulmuştur.
Bu kısıtlardan ilki bir ay içerisinde kaydedebileceğiniz sorgu sayısıdır. Bu 10 ile sınırlandırılmıştır. Normal bir kullanıcı için bu rakamın yeterli olacağını düşünüyoruz.
Diğer bir kısıt ise kaydetmiş olduğunuz sorgu sonucunda gelecek maksimum otomobil ilanı sayısıdır. Bu da 100 ile sınırlandırılmıştır. Bir sorguya ait 100 tane ilan bulunduktan sonra arama kaydınız pasif yapılmaktadır. Bu şekilde arama kriterlerinizi net bir şekilde belirlemeniz ve gereksiz ilanların size bildirilmemesi amaçlanmaktadır.


Free Download

Safe download

Screenshots of İkinci el araba(Oto Bulur): See the pictures

Related İkinci el araba(Oto Bulur)


Other users also looks for: İkinci el araba(Oto Bulur) apkİkinci el araba(Oto Bulur) download apkdownload İkinci el araba(Oto Bulur) apkİkinci el araba(Oto Bulur) free downloadfree İkinci el araba(Oto Bulur) download apk