Hava Durumu 15 Günlük description


*Türkiye'nin tüm illeri için 15 günlük hava durumu tahminlerine ulaşabileceğiniz en pratik ve en az bellek gerektiren android uygulamalardan birisidir.
*Diğer hava durumu uygulamalarının aksine bulunan günü değil, 2 haftalık periyot boyunca (15 günlük hava durumu) istediğiniz ilin hava durumu ve sıcaklık değerlerine ulaşabilirsiniz.
*Android telefon ve tabletlerde çok az bellek kullanması ve çok performanslı çalışması için özel uğraş verilmiştir ve mümkün olan en sade şekliyle sunulmuştur.
*Sürekli olarak geliştirilerek, devamlı kullandığınız en rahat hava durumu uygulaması olacaktır. Yeni güncelleştirmeler için yorumlarınızı ve isteklerinizi bekliyoruz. Sadece yükleyin ve 15 gün önceden hava durumuna göre plan yapmanın tadını çıkarın.
**15 günlük hava durumu uygulaması, hava durumu verilerini internet üzerinden aldığı için cihazlarda internet bağlantısı gerekmektedir. İnternete bağlanamadığınız zaman hava durumu tahminlerini alamazsınız.
**Yeni güncelleştirmeler için fikirlerinizi, yorumlarınızı ve oylarınızı bekliyoruz.
** İstanbul hava durumu, Ankara hava durumu, İzmir hava durumu, Bursa hava durumu, Tekirdağ hava durumu, Kocaeli hava durumu, Balıkesir hava durumu, Eskişehir hava durumu, Gaziantep hava durumu, Kayseri hava durumu, Çanakkale hava durumu, Mersin hava durumu ve Malatya hava durumu özel olarak kontrol edilmiştir. Türkiye'nin tüm şehirleri için 15 günlük hava durumu bilgilerine ulaşmanın tadına varın.
---4.0 Versiyonunda Gelen Yenilik---
*Kullanıcılarımızın şikayetleri doğrultusunda 5 günlük veri devlet meteoroloji ile aynı olacak şekilde düzenlenmiştir. Mevcut kullanıcılarımızın muhakkak yeni sürüme geçmeleri gerekmektedir.
*İli Kaydet düğmesi ile artık uygulamayı açtığınızda direkt olarak görmek istediğiniz il için hava durumu gelecektir. Sadece uygulamaya girerek İstanbul 15 günlük hava durumu, Ankara 15 günlük hava durumu, İzmir 15 günlük hava durumu gibi şehirlere doğrudan erişim hakkını kullanıcılarımıza sunduk.
---3.0 Versiyonunda Gelen Yenilik---
*Son günlerde hava durumu tahminlerinin alındığı kaynağın sık sık kullanım dışı kalmasıyla birlikte aynı doğruluktaki verilerin alındığı daha stabil kaynak eklenmiştir. Geliştirilmeye başlanan 3.1 versiyonunda ise hiçbir hata ile karşılaşılmaması için sistemde birden çok farklı kaynak bulunacaktır.
---2.0 Versiyonunda Gelen Yenilik---
*Hava Durumu Uygulamasında Son güncellemeyle kullanıcılarımızın istediği gibi hava durumunu belirten resimlerin üstünde "Güneşli", "Ara ara yağmurlu", "Bulutlu" gibi metin açıklamaları konuldu.
**Yeni güncellemede gelmesini istediğiniz özellikleri ve uygulamada hatayla karşılaştıysanız hatayı lütfen bana iletiniz. En kısa sürede yeni sürümle isteğinizi yerine getireceğim.
***Yeni güncellemelerde gelmesi istenilen yenilikler;
Telefon ekranında o güne ait hava durumu verilerinin gösterileceği widget eklentisi
İlerideki hava durumuna göre aktivite planlama ve not almak fonksiyonu


Free Download

Safe download

Screenshots of Hava Durumu 15 Günlük: See the pictures

Related Hava Durumu 15 Günlük


Other users also looks for: Hava Durumu 15 Günlük apkHava Durumu 15 Günlük download apkdownload Hava Durumu 15 Günlük apkHava Durumu 15 Günlük free downloadfree Hava Durumu 15 Günlük download apk